UBYTOVÁNÍ ROUŠARKA

UBYTOVÁNÍ ROUŠARKA

Kategorie: Penzion

Adresa: Volšovská 28, Sušice 342 01

Tel: +420 777 358 722

Email: ferencikova@sportoviste-susice.cz

Web: www.rousarka-susice.cz

Foto: Ubytování Roušarka

Ubytování Roušarka, bydlení pod záštitou Sportoviště města Sušice, je ideálním místem pro dovolenou se spoustou sportovního vyžití, pro Vaše sportovní soustředění a místem se spoustou zábavy pro celou rodinu na dosah centra města Sušice. Roušarka nabízí 13 pokojů a celkem 45 lůžek. Vybírat můžete z dvou a třílůžkových pokojů a z pěti lůžkového apartmánu. Každý pokoj je vybaven wifi, toaletou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Snídaně a wi-fi jsou zahrnuty v ceně. Před hotelem se nachází parkoviště pro hotelové hosty. Náš personál dbá o Vaše pohodlí a komfort v přátelské a uvolněné atmosféře.

Foto: Ubytování Roušarka

 

Vybavení a služby:

Ideální místo pro skupinové soustředění.
S ohledem na úzkou spolupráci se Sportovišti města Sušice je ubytování Roušarka tou správnou volbou nejen pro Vaše sportovní soustředění.

Roušarku navštěvují zejména:

  • Sportovní teamy, které si plánují tréninky a relaxaci na sportovišti a ve sportovně zaměřené Sušici.
  • Firmy pro svoje team-buildingy, zejména kvůli blízkosti wellness a bazénu, kde si Vaši zaměstnanci užijí zasloužené pohody a relaxace.
  • Školy v přírodě, které se díky blízkosti Šumavy a možnosti přetvořit naši společenskou místnost na učebnu s kvalitní promítačkou, mohou vzdělávat na vysoké úrovni.

 

Rezervace

Pokud máte zájem o rezervaci, klikněte zde.

Projekt je realizován za finanční podpory Plzeňského kraje